Laylaylom şarkısının rock hali~

Başlığa aldırmayın yine saçmalıyorum işte.Neyse naber?(bu arada üstteki fotoğrafı ben çektim)

Size şu sıralar fotoğrafçılığa merak saldığımı söylemiş miydim~.Çektiğim fotoğraflardan birkaç tane koyayım en iyisi XD.

Bu resmi arabayla giderken hızlıca çektim owo.Şansa bak süper çıktı XD.

Ayrıca resim çizmeye de bayılıyorumm @w@.Günde en az 3-4 resim çizerim XD.

Buna bayılıyorumm~.Chibi Mandy x3.

Bu kızın adı yok ama yine chibi owo.

Aww yine chibi XD.

Sonunda chibi olmayan bir Mandy başı XD.

Ve yeni stiliyle dijital çizim Lily!!

Hayır tabletim filan olduğu yok.El çizimlerimi çekip yükleyip dijitale çeviriyorum.Para biriktiriyorum ama sürekli başka bişeylere harcayıp duruyorum  :iconfuuuplz:.

Kurban bayramında ne oldu biliyor musunuz?Kurban kesilirken görmedim ama..Kesildikten sonra gördüm D:!Kafası kesilmişti iğrençti öğğ.Hatta organlarını ayıklarken izledim bütün içini gördüm ve çizdikleri resimlerde daha az iğrenç olduğununa %10000 emin olun.Kalbini de gösterdi iğrençtii ve hepsi çok...saydam duruyordu .o. .

Midenizi bulandırmadan başka bir konuya geçelim XD.6 yaşımdayken gördüğüm bir rüyayı anlatayım size (hala unutmadım 8D.5. sınıf olmuşum anasınıfındaki rüyamı hatırlıyorum.Belki daha önce.).

Kocamannn ve genişş bir koridor vardı.Bi kız vardı (belki bendim) kocamannn bir demir kapının önüne geliyordu ve kapı açılıyordu kızın üstüne belki tonla bezelye döküldü XD.Sonra şişko tipsiz bir adam geldi ve ona salak dedi XD.O da sensin o salak! dedi.Bu söylediğini ben gerçek dünyaya aktardım XD.Yani rüyamda konuştum.

Bu arada bilmeyenler için benim deviantartım XD: www.thecutebanana.deviantart.com

Orada resimlerimve fotoğraflarım var~

Neyse,

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !