Embed

Naber

   Yazmayalı uzun zaman olmuş yahu 8D.Naber?Ben iyiyim.Herneyse,şablon nasıl olmuş XD?Mouse epic dimi 8D.Eski günlüğümü buldum da...her iki cümleden biri televizyon seyrettim.2. sınıfın ilk dönemi yazmışım XD.Çok saçmaydı.Hatta bi günü yazayım:

Sevgili,Günlük:

Sabah,azıcık resim yaptım ve azıcık ödev yaptım.Televizyon seyrettim.Kahvaltı,yaptım.Televizyon seyrettim.Resim yaptım.Televizyon seyrettim.Yemek yedim.Televizyon seyrettim.Puding yedim.Televizyon seyrettim.Deney yaptım.Televizyon seyrettim.Bi sürede yemek yemek yedim.Televizyon seyrettim.Deney yaptım.Ondan önce ödev yaptım,ve mola verdim.Ödec yaptım.Ders programımı hazırladık.Süt içtim.Annem bana kitap okudu.

 

   16.11 2008'de yazılmış.Cümleler tamamen aynı XD.Çok saçmalamışım.Sevgili günlük bana çok...Ne diyim benim gibi olarak bilirsiniz çok...Kızca XD.Ben sevgisiz günlük diye yazıyorum.Sevgili günlü çok salakça geliyor.

   Yine kitabımı değiştirdim!Ama bu sefer pcden yazmıyorum.Yine değiştirmeyeceğim XD.Yine değiştirirsem hatırlatın kendimi döveceğim.

   Trafik güvenliği sınavından 80 aldım :iconfuuuplz:!Nasıl olur buu!2 yanlış yaptım!Şaşırtmacalı sınavlarrrr!!!Kendimi dövmeliyim!Gerçi birine döv dedim dövdü ama neyse.100 alanlar bile 4-5 kişi!Bu kadar kolay bir sınavda!!Yazıklar olsun sınıf!50 alan da var!Benim notlarım bu sene 90 ve 100.Birde 75 vardı o da beden eğitimi!Beden hocaları da bi acayip! yeteneğim yok diyorum anlamıyor!Anlayışsızlar!Yazıklar olsun T.T!

   7 Kasım dünyanın sonu diye söz ettiler hatırlarsanız XD.Deprem filan.bizim sınıf çok telaş etti montlarını filan giydiler.Hatta biri çantasını topladı XD!Ben hiçbişey yapmadım.Bulara %000.1 bile inanmadım!Pekala,%1 en fazla.Dünyanın sonu belli değil!Dünyanın sonunu Allah bilir siz nereden biliyorsunuz?Depremleri de Allah bilir.

Bu kadar vızıldadım başınızda benden bu kadar görüşmeyiz!,

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !